мигачи HELLA
мигачи
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 2BM 003 933-041 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| брой функции осветление | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| цвят | жълт |
| тип на крушката | W5W |
| вид на монтаж | монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | без лампа с подгревна жичка |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| контролен знак за преглед | E1 42627 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| брой функции осветление | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| цвят | жълт |
| тип на крушката | W5W |
| вид на монтаж | монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | без лампа с подгревна жичка |
| функция на светлините | с мигаща светлина |
| контролен знак за преглед | E1 42627 |
| паспортно напрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA 021099
|
|
HELLA E142627
|
|
HELLA 003933041
|
|
SEIMA 34890803
|
|
VAN WEZEL 0620918
|
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 125 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 195 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 200 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 139 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 215 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 86 коня | дизел |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 185 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 218 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 184 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 185 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 200 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 218 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 286 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 197 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 188 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 220 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E32) | 300 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 197 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 184 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 185 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 238 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 192 коня | бензин |
| BMW 6 (E24) | 260 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 220 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 286 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 195 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | бензин |
