мигачи STANDARD
мигачи
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 58940 |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на монтаж | пъхнат |
| сила на тока | 126 A |
| брой на полюсите | 4 |
| технически информационен номер | for towing |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 9962228
|
|
BOSCH 0335200041
|
|
C.I. XFL106
|
|
EURO CAR PARTS 452770100
|
|
HELLA 4DM003360001
|
|
HELLA 4DM003360002
|
|
HELLA 4DM003390011
|
|
HELLA 4DM003640051
|
|
HELLA 4DM003640052
|
|
HELLA 4DM004420011
|
|
LUCAS CAV SFB164
|
|
MOTAQUIP LVFU119
|
|
UNIPART GFU2127
|
|
UNIPART GFU2131
|
|
JAGUAR DAC1731
|
|
LAND ROVER PRC8876
|
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 45 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 45 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 46 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 48 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 54 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 57 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 70 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 84 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 110 коня | бензин |
| Ford TAUNUS ?80 Turnier (GBNS) | 69 коня | бензин |
| Ford TAUNUS ?80 Turnier (GBNS) | 73 коня | бензин |
| Ford TAUNUS ?80 Turnier (GBNS) | 100 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 48 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 40 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 45 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 48 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 52 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 54 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 57 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 64 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 72 коня | бензин |
| Ford ESCORT I комби (ADH) | 40 коня | бензин |
| Ford ESCORT I комби (ADH) | 48 коня | бензин |
| Ford ESCORT I комби (ADH) | 44 коня | бензин |
| Ford ESCORT I комби (ADH) | 57 коня | бензин |
| Ford TAUNUS Turnier (GBNK) | 54 коня | бензин |
| Ford TAUNUS Turnier (GBNK) | 72 коня | бензин |
| Ford ESCORT II (ATH) | 100 коня | бензин |
| Ford TAUNUS Turnier (GBNK) | 68 коня | бензин |
| Ford TAUNUS ?80 Turnier (GBNS) | 114 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 34 коня | бензин |
| Ford ESCORT I (AFH, ATH) | 36 коня | бензин |
| Ford TAUNUS ?80 Turnier (GBNS) | 90 коня | бензин |
