монтажен комплект, закрепваща щанга FEBI BILSTEIN
монтажен комплект, закрепваща щанга
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 26182 |
| дължина | 64 mm |
| дължина | 76 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| тегло | 1,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 270750
|
|
AYWIPARTS AW1421313
|
|
BIRTH 2701
|
|
BOGE 88470S
|
|
CAUTEX 201540
|
|
FARE SA 10690
|
|
FORMPART 1200032
|
|
FORTUNE LINE FZ90999
17.54 €
-20%
14.03 €
|
|
FRAP SB2943
|
|
GSP 517460
|
|
LEMFÖRDER 2878901
|
|
LEMFÖRDER 2981701
|
|
LYNXauto C8115
|
|
LYNXauto C9601K
|
|
MALÒ 27155
|
|
MAPCO 37661
|
|
MAPCO 37672
|
|
MAPCO 376722
|
|
MASTER-SPORT 29817PCSMS
|
|
Metalcaucho 05848
18.73 €
-20%
14.99 €
|
|
METZGER 52008108
|
|
MEYLE 3003112104HD
|
|
MOOG BMSB4412
|
|
MOTAQUIP LVSK906
|
|
OCAP 0904209
|
|
OCAP 904209
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 1476
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 1483
|
|
PATRON PSE1421
|
|
RUVILLE 985025
25.4 €
-0%
25.4 €
|
|
RUVILLE 985025S
|
|
SASIC 2256040
23.84 €
-20%
19.07 €
|
|
SIDEM 821634
|
|
SPIDAN 411137
|
|
STC T405848
|
|
STELLOX 7701243SX
|
|
SWAG 20926182
|
|
TALOSA 5708412
|
|
TOPRAN 501038
|
|
TRW JBU189
24.8 €
-20%
19.84 €
|
|
VAICO V201885
|
|
VAICO V202484
|
|
BMW 31103412781
|
|
BMW 31103412781S1
|
|
BMW 31120307882
|
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
