монтажен комплект, закрепваща щанга SWAG
монтажен комплект, закрепваща щанга
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 60 0006 |
| дължина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 58,5 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,400 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 043199B
|
|
BIRTH 2128
14.41 €
-20%
11.53 €
|
|
BIRTH 2134
16.43 €
-20%
13.14 €
|
|
BOGE 87124A
|
|
BOGE 87124S
|
|
BORG & BECK BSK6438
|
|
COMLINE CRB3063
|
|
EUROBRAKE 59125101506
|
|
FEBI BILSTEIN 04037
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
FEBI BILSTEIN 4037
|
|
FIRST LINE FSK6438
|
|
FLENNOR FL528J
|
|
GSP 512695
|
|
KAWE FL528J
|
|
LEMFÖRDER 1055601
|
|
MALÒ 310
|
|
MAPCO 336372
|
|
MAPCO 33641
7.53 €
-0%
7.53 €
|
|
MAPCO 336412
|
|
MAXGEAR 721692
|
|
METZGER 52008008
|
|
MEYLE 3003112906HD
|
|
MONROE L11821
83.15 €
-20%
66.52 €
|
|
MOOG BMSB1775
|
|
NK 5101506
7.29 €
-20%
5.83 €
|
|
OCAP 1215183
|
|
OPTIMAL G9639
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 30823
|
|
PATRON PSE1195
|
|
PROFIT 23070425
|
|
sbs 19125101506
|
|
SIDEM 821611
4.36 €
-0%
4.36 €
|
|
SPIDAN 410312
|
|
STELLOX 7710053SX
|
|
TALOSA 5708413
|
|
TRISCAN 850011821
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0831036
|
|
TRW JBU410
|
|
UNIGOM 391308
|
|
VAICO V207062
|
|
BMW 31121125428
|
|
BMW 31121126302
|
|
BMW 31129058818
|
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 86 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
| BMW 5 (E28) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 122 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 129 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 184 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 185 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 218 коня | бензин |
