комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C10016ABE |
| дебелина | 16 mm |
| височина | 58 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 149 mm |
| височина | 57,9 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Mando |
| дебелина 1 | 16 mm |
| дебелина 2 | 17 mm |
| WVAномер | 23569 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SSANGYONG 4813008260
|
|
SSANGYONG 4813008BA0
|
|
SSANGYONG 48130091A0
|
|
APEC braking PAD1163
|
|
APEC braking PAD1237
|
|
ATE 13046058322
|
|
BENDIX 572453B
|
|
BLUE PRINT ADG04231
28.85 €
-20%
23.08 €
|
|
BLUE PRINT ADG04239
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BREMBO P30013
|
|
DELPHI LP1743
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
DURON DBP271605
|
|
FERODO FDB1605
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO FSL1605
61.12 €
-20%
48.9 €
|
|
FMSI-VERBAND 7739D864
|
|
JURID 572453J
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
METELLI 2203640
|
|
MGA 644
|
|
MINTEX MDB2063
|
|
NECTO FD7057A
|
|
NIPPARTS J3600527
|
|
NIPPARTS J3600531
|
|
PAGID T1307
|
|
REMSA 077122
|
|
ROADHOUSE 277112
|
|
TEXTAR 2356901
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRUSTING 3730
|
|
TRW GDB3257
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
TRW GDB3297
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
UNIPART GBP1322AF
|
|
VALEO 597434
|
|
VALEO 598505
|
|
VALEO 598759
|
|
WAGNER WBP23569A
43.81 €
-0%
43.81 €
|
|
HYUNDAI 5810126A00
|
|
HYUNDAI 5810126A10
|
|
HYUNDAI 5810126A20
|
|
HYUNDAI 5810126A30
|
|
HYUNDAI 5810139A40
|
|
HYUNDAI 581013AA20
|
|
HYUNDAI 581014AA26
|
| Hyundai XG (XG) | 163 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 188 коня | бензин |
| Hyundai H-1 кутия | 80 коня | дизел |
| Hyundai H-1 кутия | 112 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai H-1 кутия | 99 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 78 коня | дизел |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai H-1 кутия | 101 коня | дизел |
| Hyundai XG (XG) | 197 коня | бензин |
| Hyundai H-1 кутия | 140 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 125 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 99 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 101 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 кутия | 110 коня | дизел |
| Hyundai PORTER кутия | 99 коня | дизел |
| Hyundai PORTER пикап | 140 коня | дизел |
| Hyundai PORTER кутия | 140 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 145 коня | бензин |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 170 коня | дизел |
