комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C11066ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 56 mm |
| дължина | 159 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
INFINITI 41060VH385
|
|
NISSAN 410601W385
|
|
NISSAN 410601W386
|
|
NISSAN 410601W387
|
|
NISSAN 410601W388
|
|
NISSAN 410605W585
|
|
NISSAN 41060VH385
|
|
NISSAN AY040NS074
|
|
NISSAN AY040NS085
|
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 170 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 131 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 150 коня | дизел |
| Infiniti Q45 I | 278 коня | бензин |
| Infiniti QX4 | 170 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 220 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 114 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 165 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 150 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Infiniti Q45 II (FY33) | 278 коня | бензин |
