комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C11076ABE |
| ширина | 158,6 mm |
| височина | 56,5 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5001154
|
|
ATE 13046058422
|
|
BLUE PRINT ADN142115
32.11 €
-20%
25.69 €
|
|
BOSCH 0986424715
|
|
DELPHI LP1659
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
FERODO FDB1263
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3601090
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
IPS Parts IBD1154
|
|
JAPANPARTS PA154AF
|
|
LPR 05P846
36.48 €
-20%
29.18 €
|
|
NIPPARTS J3601090
|
|
ROADHOUSE 267412
|
|
ROULUNDS BRAKING 695381
|
|
TEXTAR 2342016505
|
|
TEXTAR 2342001
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TRW GDB3293
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
NISSAN 410608H785
|
|
NISSAN D10608H785
|
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 114 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 165 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
