комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C11079ABE |
| ширина | 164 mm |
| височина | 57 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5001130
|
|
BLUE PRINT ADN142121
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
BOSCH 0986494152
|
|
DELPHI LP1772
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDB1745
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
IPS Parts IBD1166
|
|
JAPANPARTS PA130AF
|
|
MINTEX MDB2180
|
|
PAGID T1384
|
|
QH Benelux 7593
|
|
TRW GDB3340
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
NISSAN 41060VK190
|
|
NISSAN D1060VK190
|
| Nissan PICKUP / NP300 PICKUP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 150 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
