комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C11087ABE |
| ограничение за производител | BOSCH |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 64 mm |
| дължина | 169 mm |
| дебелина | 17,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5001110
|
|
DELPHI LP1848
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
FERODO FVR1616
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
JAPANPARTS PA110AF
|
|
TEXTAR 2343501
|
|
TEXTAR 2343518515
|
|
TRW GDB3354
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
NISSAN 410609X225
|
|
NISSAN 410609X226
|
|
NISSAN 410609X225
|
|
NISSAN 410609X226
|
