комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12055ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 72 mm |
| дължина | 119,2 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5002255
|
|
ASHIKA 5002292
|
|
ATE 13046057452
|
|
BLUE PRINT ADT34236
|
|
BOSCH 0986424134
|
|
BOSCH 986424134
|
|
DELPHI LP962
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FERODO FDB1502
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602055
36.85 €
-20%
29.48 €
|
|
IPS Parts IBD1255
|
|
IPS Parts IBD1292
|
|
JAPANPARTS PA255AF
|
|
JAPANPARTS PA292AF
|
|
LPR 05P537
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
NIPPARTS J3602055
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
TEXTAR 2177501
41.33 €
-20%
33.07 €
|
|
TEXTAR 2177515005
|
|
TRW GDB1154
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
LEXUS 0446560020
|
|
TOYOTA 0446560020
|
|
TOYOTA 0446560050
|
|
TOYOTA 0446560110
|
|
TOYOTA 04465YZZ53
|
|
TOYOTA 0449160150
|
|
TOYOTA 0449160160
|
|
TOYOTA 0449160170
|
|
TOYOTA 0449160180
|
|
TOYOTA AY040TY019
|
|
TOYOTA V91150015
|
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 167 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 105 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER Hardtop (_J7_) | 90 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 170 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 205 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 160 коня | дизел |
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 143 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 156 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 114 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 131 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 135 коня | дизел |
