комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12085ABE |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 52,5 mm |
| дължина | 131,6 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5002201
|
|
BLUE PRINT ADT342104
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
BREMBO P83042
|
|
DELPHI LP1560
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
FERODO FDB1391
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
FERODO FSL1391
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
FERODO TAR1391
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602089
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
IPS Parts IBD1276
|
|
JAPANPARTS PA201AF
|
|
LPR 05P1391
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
NIPPARTS J3602089
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 699481
|
|
TEXTAR 2308801
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
TEXTAR 2308817605
|
|
TRW GDB3333
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
TOYOTA 0446502030
|
|
TOYOTA 0446502140
|
|
TOYOTA 446502140
|
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 69 коня | дизел |
