комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C13042ABE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 60,2 mm |
| дължина | 139 mm |
| дебелина | 16 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5003384
|
|
BLUE PRINT ADM54270
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BOSCH 0986494204
|
|
DELPHI LP1095
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FERODO FDB1445
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
FERODO FSL1445
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603046
40.33 €
-20%
32.26 €
|
|
IPS Parts IBD1384
|
|
JAPANPARTS PA384AF
|
|
LPR 05P570
|
|
NIPPARTS J3603046
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 663781
|
|
TEXTAR 2351501
|
|
TEXTAR 2351516014
|
|
TRW GDB1177
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
MAZDA LBZ13323Z
|
|
MAZDA LBZ23323Z
|
|
MAZDA LBZ23323ZA
|
|
MAZDA S4YK3323Z
|
|
MAZDA S4YK3323ZA
|
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1) | 97 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1, SL) | 97 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1, SL) | 71 коня | дизел |
| Mazda MPV I (LV) | 154 коня | бензин |
| Mazda MPV I (LV) | 148 коня | бензин |
| Mazda MPV I (LV) | 115 коня | дизел |
| Mazda MPV II (LW) | 122 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 170 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 120 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 136 коня | дизел |
| Mazda MPV II (LW) | 141 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 200 коня | бензин |
