комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C14004ABE |
| ширина | 119,3 mm |
| височина | 37,8 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AISIN AS195
|
|
ASHIKA 5004404
|
|
BENDIX 572250B
|
|
BENDIX 572251B
|
|
BLUE PRINT ADH24205AF
|
|
BOSCH 0986467311
|
|
DELPHI LP208
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
FERODO FDB208
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO FSL208
26.89 €
-20%
21.51 €
|
|
FERODO TAR208
|
|
FTE BL1135A1
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604004
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
ICER 180311
19.86 €
-0%
19.86 €
|
|
IPS Parts IBD1404
|
|
JAPANPARTS PA404AF
|
|
JAPCAR 222527
|
|
JURID 572250J
|
|
JURID 572251J
|
|
LPR 05P245
12.36 €
-20%
9.89 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1038
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB254
|
|
MGA 204
|
|
MINTEX MDB1184
|
|
NECTO FD854
|
|
NIPPARTS J3604004
18.96 €
-20%
15.17 €
|
|
NK 222603
|
|
QUINTON HAZELL 011100
|
|
QUINTON HAZELL 011102
|
|
QUINTON HAZELL BLF640
|
|
QUINTON HAZELL BP191
|
|
REMSA 11100
|
|
REMSA 11102
|
|
ROADHOUSE 211100
|
|
ROADHOUSE 211102
|
|
ROULUNDS BRAKING 427481
|
|
TEXTAR 2073115204
|
|
TEXTAR 2073101
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
VALEO 551522
|
|
VALEO 551651
|
|
VALEO 598185
|
|
VALEO 598223
|
|
VALEO P283S
|
|
HONDA 45022SA0660
|
|
HONDA 45022SA0670
|
|
HONDA 45022SA0N50
|
|
SUZUKI 5520070862
|
|
SUZUKI 5521056A50
|
|
SUZUKI 5521078450
|
|
SUZUKI 5521078460
|
|
SUZUKI 5521084500
|
|
SUZUKI 5521085000
|
| Honda CIVIC I седан (SF) | 45 коня | бензин |
| Honda CIVIC II хетчбек (SS, SL) | 60 коня | бензин |
| Honda CIVIC I седан (SF) | 60 коня | бензин |
| Honda CIVIC I седан (SF) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC II комби (WC) | 60 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (SS80) | 39 коня | бензин |
| Suzuki ALTO | 39 коня | бензин |
| Suzuki CARRY кутия (ST90V) | 37 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 42 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (CM11, CL11, CP11, CN11, CP21, CN21, CM21, CL21, CS22, | 39 коня | бензин |
