комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C14014ABE |
| ширина | 116 mm |
| височина | 45 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKEBONO AN378WK
|
|
AUGROS 55585228
|
|
BENDIX 572238B
|
|
BOSCH 0986490440
|
|
FERODO FDB585
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FMSI-VERBAND 7162D256
|
|
FTE BL1298A2
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604019
33.03 €
-20%
26.42 €
|
|
JURID 572238J
|
|
MAPCO 6247
|
|
MINTEX MDB1243
|
|
PAGID T0008
|
|
QH Benelux 2375
|
|
QH Benelux 2590
|
|
QUINTON HAZELL BP329
|
|
REMSA 19302
|
|
VALEO 168420
|
|
VALEO 540438
|
|
HONDA 064A5SB0670
|
|
HONDA 45022SA5000
|
|
HONDA 45022SA5010
|
|
HONDA 45022SA5020
|
|
HONDA 45022SB0505
|
|
HONDA 45022SB0506
|
|
HONDA 45022SB0516
|
|
HONDA 45022SB0670
|
|
HONDA 45022SB0671
|
|
HONDA 45022SB0672
|
|
HONDA 45022SB2505
|
|
HONDA 45022SB2515
|
|
HONDA 45022SB2672
|
|
HONDA 45022SB2673
|
|
HONDA 45022SB2674
|
|
HONDA 45022SB2675
|
|
HONDA 45022SH3G00
|
|
HONDA 45022SH3G03
|
|
HONDA 45022SH3G50
|
|
HONDA 45022SH3N30
|
|
HONDA 45022SR3505
|
|
HONDA 45022SR3910
|
|
HONDA 45022SR3G00
|
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 94 коня | бензин |
| Honda PRELUDE II (AB) | 101 коня | бензин |
| Honda PRELUDE II (AB) | 105 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 126 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 75 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 90 коня | бензин |
