комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C14019ABE |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 116 mm |
| ширина | 45 mm |
| дебелина | 14 mm |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36167
24.85 €
-20%
19.88 €
|
|
AKEBONO A171WK
|
|
ATE 13046059192
|
|
ATE 605919
|
|
BENDIX 572238
|
|
BOSCH 0986490440
|
|
BREMBO P28008
|
|
DELPHI LP445
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
DOYEN GDB0325
|
|
FERODO FDB585
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FMSI-VERBAND D02567162
|
|
FREN-J 447581
|
|
FTE BL1298A2
|
|
GIRLING 6103259
|
|
HP (ZEBRA) 2375
|
|
ICER 180494
5.78 €
--0%
5.78 €
|
|
ICER 180494396
|
|
ICER 180494825
|
|
JURID 572238
|
|
LÖBRO 30194
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB325
|
|
MAGNETI MARELLI BP0789
|
|
MGA MGA252
|
|
MINTEX MDB1243
|
|
MK Kashiyama D05019
|
|
MOPROD MDP0300
|
|
NECTO FD6460A
|
|
NK 222613
|
|
OPTIMAL 09401
|
|
OPTIMAL 09526
|
|
OPTIMAL 9401
|
|
QH Benelux 2375
|
|
QUINTON HAZELL BP0329
|
|
REMSA 19302
|
|
REMSA 219302
|
|
ROADHOUSE 219302
|
|
ROULUNDS RUBBER 447581
|
|
SIMER 0369
|
|
SPIDAN 30194
|
|
TEXTAR 2095915005T4047
|
|
TEXTAR 2095902
|
|
TRW GDB325
32.75 €
-20%
26.2 €
|
|
VALEO 598047
|
|
WOKING 093302
|
|
HONDA 45022SA5000
|
|
HONDA 45022SA5010
|
|
HONDA 45022SA5020
|
|
HONDA 45022SB0505
|
|
HONDA 45022SB0506
|
|
HONDA 45022SB0516
|
|
HONDA 45022SB2505
|
|
HONDA 45022SB2674
|
|
HONDA 45022SB2675
|
|
HONDA 45022SBS515
|
|
HONDA 45022SH3306
|
|
HONDA 45022SH3N30
|
|
HONDA 45022SR3505
|
|
HONDA 45022SR3910
|
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 75 коня | бензин |
| Honda PRELUDE II (AB) | 101 коня | бензин |
| Honda PRELUDE II (AB) | 105 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 101 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 124 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 75 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 75 коня | бензин |
