комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C14037ABE |
| ширина | 137,8 mm |
| височина | 53,7 mm |
| дебелина | 18,6 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 572350B
|
|
BLUE PRINT ADH24246
25.54 €
-20%
20.44 €
|
|
BOSCH 0986424289
|
|
DELPHI LP869
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FTE BL1402A2
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604032
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604037
41.2 €
-20%
32.96 €
|
|
ICER 181020
37.73 €
-0%
37.73 €
|
|
IPS Parts IBD1485
|
|
JURID 572350J
|
|
LPR 05P567
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1061
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1180
|
|
MGA 414
|
|
MINTEX MDB1635
|
|
NECTO FD6590A
|
|
NIPPARTS J3604032
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
NIPPARTS J3604037
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
NK 229979
|
|
PAGID T3035
|
|
PEX 7244
|
|
QUINTON HAZELL 040602
|
|
QUINTON HAZELL BLF741
|
|
QUINTON HAZELL BP741
|
|
REMSA 40602
|
|
ROADHOUSE 240602
|
|
ROULUNDS BRAKING 489081
|
|
TEXTAR 2187918505
|
|
TEXTAR 2187901
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
VALEO 598056
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
HONDA 45022S30G10
|
|
HONDA 45022SN7G40
|
|
HONDA 45022SN7G41
|
|
HONDA 45022SN7G42
|
|
HONDA 45022SN7Y40
|
|
HONDA 45022SS0G01
|
|
HONDA 45022SS0G10
|
|
ROVER GBP90330AF
|
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 131 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 158 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 200 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 137 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 140 коня | бензин |
| Honda PRELUDE IV (BB) | 133 коня | бензин |
| Honda PRELUDE IV (BB) | 160 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 131 коня | бензин |
| Honda PRELUDE IV (BB) | 185 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 105 коня | дизел |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 131 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 105 коня | дизел |
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Honda PRELUDE V (BB) | 133 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 150 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 154 коня | бензин |
