комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C14050ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 68,5 mm |
| дължина | 155,2 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5004452
|
|
ATE 13046057142
|
|
BLUE PRINT ADH24266
32.92 €
-20%
26.34 €
|
|
BOSCH 0986494135
|
|
BRECK 237200070110
|
|
DELPHI LP1862
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1704
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO FQT1704
|
|
FERODO FSL1704
57.93 €
-20%
46.35 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604064
51.92 €
-20%
41.53 €
|
|
IPS Parts IBD1488
|
|
JAPANPARTS PA452AF
|
|
LPR 05P1211
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
NIPPARTS J3604064
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
TEXTAR 2372001
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRW GDB3355
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
HONDA 45022SEAE01
|
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
