комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C15000ABE |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 55 mm |
| дължина | 137,8 mm |
| дебелина | 15,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5005585
|
|
ASHIKA 5005585P
|
|
ATE 13046058902
|
|
BLUE PRINT ADC44235AF
|
|
BOSCH 0986424572
|
|
DELPHI LP1010
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
FERODO FDB1422
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO FSL1422
51.32 €
-20%
41.06 €
|
|
FERODO TAR1422
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3605035
36.24 €
-20%
28.99 €
|
|
IPS Parts IBD1585
|
|
JAPANPARTS PA585AF
|
|
JAPANPARTS PA585P
|
|
LPR 05P686
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
TEXTAR 2329002
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
TEXTAR 2329015514
|
|
TRW GDB1286
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
MITSUBISHI MR205256
|
|
MITSUBISHI MR205257
|
|
MITSUBISHI MR389547
|
|
MITSUBISHI MR389550
|
|
MITSUBISHI MR510680
|
|
MITSUBISHI X3511009
|
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 115 коня | бензин |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K7_T, K6_T) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi L 200 (K7_T, K6_T) | 132 коня | бензин |
| Mitsubishi L 200 (K7_T, K6_T) | 75 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K7_T, K6_T) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi L 300 (бордова) платформа/ шаси (P1_T ) | 116 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 (бордова) платформа/ шаси (P1_T ) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 400 кутия (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 113 коня | бензин |
