комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C18003ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 41,5 mm |
| дължина | 110,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SANTANA 5511070A00
|
|
SANTANA 5511080010
|
|
ASHIKA 5008803
|
|
ASHIKA 5008803P
|
|
ATE 13046059662
|
|
BLUE PRINT ADK84201
|
|
BLUE PRINT ADK84201AF
|
|
BOSCH 0986460935
|
|
BOSCH 986460935
|
|
DELPHI LP527
20.94 €
-20%
16.75 €
|
|
FERODO FDB396
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO FSL396
35.82 €
-20%
28.66 €
|
|
FERODO TAR396
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608003
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
IPS Parts IBD1803
|
|
JAPANPARTS PA803AF
|
|
JAPANPARTS PA803P
|
|
LPR 05P290
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
NIPPARTS J3608003
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 634581
|
|
TEXTAR 2114202
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
TEXTAR 2114215504
|
|
TRW GDB383
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
SUZUKI 5511070A00
|
|
SUZUKI 5511070A00000
|
|
SUZUKI 5511080000
|
|
SUZUKI 5511080000000
|
|
SUZUKI 5511080001
|
|
SUZUKI 5511080010
|
|
SUZUKI 5511080010000
|
|
SUZUKI 5520070AA0
|
|
SUZUKI 5520081A10
|
|
SUZUKI 5520081A31
|
| Suzuki SJ 410 Cabrio | 45 коня | бензин |
| Suzuki SJ 410 | 45 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 60 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | бензин |
| Suzuki SJ 413 | 60 коня | бензин |
| Suzuki SJ 413 | 64 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 80 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 80 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 82 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 82 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 86 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 80 коня | бензин |
