комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1D027ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 63,6 mm |
| дължина | 156,4 mm |
| дебелина | 19,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046071392
|
|
BOSCH 0986424507
|
|
BRECK 231400070110
|
|
BRECK 231410070110
|
|
DELPHI LP1404
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
FERODO FDB1134
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 688681
|
|
TEXTAR 2314002
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
TEXTAR 2314101
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TEXTAR 2314119305
|
|
TRW GDB1444
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
ZIMMERMANN 231401901
|
|
ZIMMERMANN 231411901
|
|
ALFA ROMEO 71748390
|
|
ALFA ROMEO 77362225
|
|
ALFA ROMEO 77362327
|
|
ALFA ROMEO 9948335
|
|
ALFA ROMEO 9948887
|
|
ALFA ROMEO 9951226
|
|
FIAT 77362225
|
| Alfa Romeo 156 (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 105 коня | дизел |
| Lancia LYBRA (839AX) | 103 коня | бензин |
| Lancia LYBRA SW (839BX) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 147 (937) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 147 (937) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 147 (937) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 110 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 110 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 126 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 126 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 112 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 112 коня | бензин |
