комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1F005ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 52,5 mm |
| дължина | 151,3 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046071082
|
|
BOSCH 0986424515
|
|
BREMBO P23076
|
|
DELPHI LP1416
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
FERODO FDB1377
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
LPR 05P755
28.75 €
-20%
23 €
|
|
TEXTAR 2322702
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
TEXTAR 2322718005
|
|
TRW GDB1341
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
ZIMMERMANN 232271801
|
|
FIAT 9947954
|
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 100 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 63 коня | дизел |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 60 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 103 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 68 коня | бензин |
