комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1G019ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 74,2 mm |
| дължина | 156,4 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046070762
|
|
BOSCH 0986424236
|
|
BOSCH 0986494003
|
|
BOSCH 986424236
|
|
BRECK 218480070100
|
|
DELPHI LP978
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
FERODO FDB1055
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO FSL1055
65.19 €
-20%
52.15 €
|
|
FERODO TAR1055
|
|
LPR 05P612
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 647981
|
|
TEXTAR 2184802
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
TEXTAR 2184819705
|
|
TRW GDB1204
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
FORD 1001095
|
|
FORD 1027703
|
|
FORD 1031843
|
|
FORD 95VW2K021AA
|
|
SEAT 7M0698151
|
|
SEAT 7MO698151
|
|
VW 7M0698151
|
|
VW 7M0698151A
|
|
VW 7M0698151B
|
|
VW 7MO698151
|
|
VW 7MO698151A
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
