комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1G025ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 44,6 mm |
| дължина | 140,2 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046070062
|
|
BOSCH 0986424416
|
|
BOSCH 0986492020
|
|
BOSCH 986492020
|
|
BRECK 212020070200
|
|
BREMBO P24028
|
|
BREMBO P24044
|
|
DELPHI LP0591
|
|
DELPHI LP591
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
FERODO FDB1082
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
FERODO FDS1082
|
|
FERODO FQT1082
|
|
FERODO FSL1082
40.3 €
-20%
32.24 €
|
|
FERODO TAR1082
|
|
LPR 05P295
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 487081
|
|
TEXTAR 2120203
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
TEXTAR 2120217805
|
|
TEXTAR 2310101
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TRW GDB953
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
ZIMMERMANN 212021801
|
|
ZIMMERMANN 231011751
|
|
FORD 1010502
|
|
FORD 5025929
|
|
FORD 6162190
|
|
FORD 6188427
|
|
FORD 6203650
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
