комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1G026ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 44,6 mm |
| дължина | 141,4 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046070732
|
|
BOSCH 0986492020
|
|
BOSCH 0986424416
|
|
BRECK 210200070200
|
|
BREMBO P24044
|
|
DELPHI LP1603
22.01 €
-20%
17.61 €
|
|
FERODO FDB1082
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
FERODO FDS1082
|
|
FERODO FQT1082
|
|
FERODO FSL1082
40.3 €
-20%
32.24 €
|
|
FERODO TAR1082
|
|
LPR 05P625
26.45 €
-20%
21.16 €
|
|
NIPPARTS J3603049
24.83 €
-20%
19.87 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 633481
|
|
TEXTAR 2120203
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
TEXTAR 2120217805
|
|
TRW GDB1221
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
ZIMMERMANN 212021801
|
|
ZIMMERMANN 231011751
|
|
FORD 1013843
|
|
FORD 1030601
|
|
FORD 1042687
|
|
FORD 1064762
|
|
FORD 96FB2K021AA
|
|
FORD 98FB2K021AA
|
|
MAZDA 1E033323Z
|
|
MAZDA 1E033323ZA
|
|
MAZDA 1E033323ZB
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 90 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 50 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 49 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 52 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 52 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 65 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 70 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 75 коня | дизел |
