комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1G033ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 58,5 mm |
| дължина | 178 mm |
| дебелина | 19 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046071212
|
|
ATE 13046371212
|
|
BOSCH 0986494284
|
|
BOSCH 0986424450
|
|
BOSCH 986424450
|
|
BRECK 231540070200
|
|
BREMBO P24046
|
|
DELPHI LP1315
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FERODO FDB1318
35.97 €
-20%
28.78 €
|
|
FERODO FDB1318B
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
FERODO FDS1318
|
|
FERODO FQT1318
|
|
FERODO FSL1318
58.33 €
-20%
46.67 €
|
|
FERODO TAR1318
|
|
LPR 05P696
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 668881
|
|
TEXTAR 2315402
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
TEXTAR 2315419305
|
|
TRW GDB1358
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
ZIMMERMANN 231541901
|
|
FORD 1075558
|
|
FORD 1107697
|
|
FORD 1136519
|
|
FORD 1151049
|
|
FORD 1425406
|
|
FORD 98AB2K021AD
|
|
FORD 98AX2K021AD
|
|
FORD 98AX2K021AE
|
|
FORD 98AX2K021AF
|
|
FORD 98AX2K021AG
|
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 75 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 75 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 75 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 215 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 75 коня | дизел |
