комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1G037ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 54,1 mm |
| дължина | 151,5 mm |
| дебелина | 18,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046071482
|
|
BOSCH 0986424645
|
|
BRECK 232000070200
|
|
BREMBO P24045
|
|
BREMBO P24054
|
|
DELPHI LP1470
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FERODO FDB1393
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FSL1393
42.48 €
-20%
33.98 €
|
|
FERODO TAR1393
|
|
LPR 05P795
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 685381
|
|
TEXTAR 2320001
|
|
TEXTAR 2320018805
|
|
TEXTAR 2330002
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
TRW GDB1418
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
ZIMMERMANN 232001851
|
|
FORD 1031781
|
|
FORD 1111857
|
|
FORD 1111858
|
|
FORD 1121667
|
|
FORD 1130715
|
|
FORD 1206062
|
|
FORD YS612K021AA
|
|
MAZDA 1E123323Z
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 90 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 60 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 49 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 65 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 70 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (JV_) | 75 коня | дизел |
