комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1G069ABE |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 155,8 mm |
| дебелина | 19 mm |
| височина | 75,9 mm |
| дължина 2 | 155,2 mm |
| дебелина 2 | 20 mm |
| височина 2 | 66,7 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със залепващо фолио |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA 124922
|
|
ROADHOUSE 2124922
|
|
WOKING P1349322
|
|
FORD 1860105
|
|
FORD DG9C2K021RC
|
| Ford MONDEO V хетчбек | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO V хетчбек | 150 коня | дизел |
| Ford MONDEO V Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO V Turnier | 150 коня | дизел |
| Ford MONDEO V Turnier | 180 коня | дизел |
| Ford MONDEO V хетчбек | 150 коня | дизел |
| Ford MONDEO V Turnier | 150 коня | дизел |
| Ford MONDEO V Turnier | 180 коня | дизел |
