комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1I004ABE |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 68,6 mm |
| дължина | 129,2 mm |
| дебелина | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046058302
|
|
BOSCH 0986424566
|
|
DELPHI LP1450
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
FERODO FDB1291
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FSL1291
54.99 €
-20%
43.99 €
|
|
FERODO TAR1291
|
|
LPR 05P922
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 667981
|
|
TRW GDB1319
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
LAND ROVER SFP100360
|
| Land Rover FREELANDER (LN) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 98 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 98 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 177 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 112 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
