комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1K003ABE |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 65,5 mm |
| дължина | 117,5 mm |
| дебелина | 18,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046028052
|
|
BOSCH 0986424244
|
|
BOSCH 986424244
|
|
DELPHI LP0618
|
|
DELPHI LP618
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FERODO FDB608
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO FSL608
42.65 €
-20%
34.12 €
|
|
LPR 05P429
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
REMSA 833700
|
|
REMSA 833701
|
|
ROULUNDS RUBBER 456181
|
|
ROULUNDS RUBBER 456781
|
|
TEXTAR 2151503
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
TEXTAR 2152001
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 2152018015
|
|
TRW GDB497
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
ZIMMERMANN 215151751
|
|
ZIMMERMANN 215201751
|
|
ROVER GBP90314
|
|
ROVER GBP90315AF
|
|
ROVER GBP90326AF
|
|
ROVER GBP90328
|
|
ROVER GBP90328AF
|
| Rover 200 хетчбек (XW) | 88 коня | дизел |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 112 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 122 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 200 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 122 коня | бензин |
| Rover 200 купе (XW) | 122 коня | бензин |
| Rover 200 купе (XW) | 200 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 88 коня | дизел |
| Rover 400 (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 122 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 75 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 122 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 88 коня | дизел |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 113 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 75 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 113 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 95 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 67 коня | дизел |
| Rover CABRIOLET (XW) | 95 коня | бензин |
