комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1K013ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| височина | 70,5 mm |
| дължина | 155,4 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046071442
|
|
BOSCH 0986424758
|
|
BREMBO P52017
|
|
DELPHI LP1521
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO FDB1355
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
FERODO FQT1355
|
|
FERODO FSL1355
63.51 €
-20%
50.81 €
|
|
FERODO TAR1355
|
|
LPR 05P952
31.36 €
-20%
25.09 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 680381
|
|
TEXTAR 2311203
131.97 €
-20%
105.58 €
|
|
TEXTAR 2311219105
|
|
TRW GDB1374
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
ZIMMERMANN 231121901
|
|
ROVER GBP90342AF
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
