комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1V007ABE |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 67,5 mm |
| дължина | 110 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3344061
|
|
VOLVO 33447871
|
|
ATE 13046028122
|
|
BOSCH 0986460989
|
|
BOSCH 986460989
|
|
DELPHI LP0639
|
|
DELPHI LP639
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
FERODO FDB671
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO FSL671
34.5 €
-20%
27.6 €
|
|
FERODO TAR671
|
|
LPR 05P347
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 464581
|
|
TEXTAR 2121702
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TEXTAR 2121718114
|
|
TRW GDB812
38.12 €
-20%
30.49 €
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
