комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1W052ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 74,2 mm |
| дължина | 156,4 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046071432
|
|
BOSCH 0986424633
|
|
BOSCH 0986494035
|
|
BREMBO P85060
|
|
DELPHI LP1706
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1496
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FERODO FQT1496
|
|
FERODO FSL1496
71.72 €
-20%
57.38 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 611881
|
|
TEXTAR 2184903
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TEXTAR 2184920605
|
|
TRW GDB1440
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
ZIMMERMANN 218492001
|
|
FORD 1133046
|
|
FORD 1133445
|
|
FORD 1205695
|
|
FORD 1237132
|
|
FORD 1M2J2K021BA
|
|
FORD YM212K021AA
|
|
SEAT 7M3698151
|
|
VW 7M3698151
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 136 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
