комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1X021ABE |
| ограничение за производител | BOSCH |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 44,5 mm |
| дължина | 130,9 mm |
| дебелина | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9194893
|
|
VAUXHALL 9214424
|
|
VAUXHALL 9214835
|
|
VAUXHALL 93173148
|
|
ATE 13046039952
|
|
BOSCH 0986424549
|
|
BRECK 232530070210
|
|
BREMBO P59035
|
|
DELPHI LP1500
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDB1423
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
FERODO FSL1423
43.11 €
-20%
34.49 €
|
|
FERODO TAR1423
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608027
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
JAPANPARTS PA885AF
|
|
LEMFÖRDER 26352
|
|
LEMFÖRDER 26383
|
|
LPR 05P777
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161209
|
|
MAPCO 6552
|
|
METELLI 2203390
|
|
METELLI 2203391
|
|
METZGER 070212
|
|
METZGER 070221
|
|
MGA 552
|
|
MINTEX MDB2072
|
|
MINTEX MDB2150
|
|
MINTEX MDB2709
|
|
NECTO FD6922A
|
|
NECTO FD6922N
|
|
NIPPARTS J3608025
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
NK 223623
|
|
NK 225216
|
|
OPTIMAL 12082
|
|
PAGID T1486
|
|
PAGID T3121
|
|
PEX 7561
|
|
PEX 7561S
|
|
QUINTON HAZELL BP1254
|
|
QUINTON HAZELL BP1273
|
|
QUINTON HAZELL BP1609
|
|
RAMEDER T0610164
|
|
ROULUNDS RUBBER 683181
|
|
sbs 223623
|
|
SPIDAN 32812
|
|
SWAG 40916387
|
|
TEXTAR 2325303
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TEXTAR 2325315505
|
|
TEXTAR 2360501
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TRISCAN 811024017
|
|
TRW GDB1420
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VAICO V408033
|
|
VALEO 597336
|
|
VALEO 598453
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
ZIMMERMANN 232531601
|
|
OPEL 1605976
|
|
OPEL 4704578
|
|
OPEL 4706748
|
|
OPEL 4706835
|
|
SUZUKI 5581083
|
|
SUZUKI 5581083E00
|
| Opel AGILA (A) (H00) | 58 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 75 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 76 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 76 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 60 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 70 коня | дизел |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 94 коня | бензин |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 99 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Opel AGILA (A) (H00) | 80 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
