комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C21030ABE |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 105,25 mm |
| ширина | 46,8 mm |
| дебелина | 16 mm |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5101127
|
|
BLUE PRINT ADN14281
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
IPS Parts IBR1127
|
|
JAPANPARTS PP127AF
|
|
INFINITI 4406031U92
|
|
NISSAN 440600N690
|
|
NISSAN 4406031U90
|
|
NISSAN 440604U090
|
|
NISSAN 4406073C91
|
|
NISSAN 4406075C90
|
|
NISSAN 440607E690
|
|
NISSAN D40604U090
|
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 143 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (W10) | 116 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (W10) | 75 коня | дизел |
| Nissan 100 NX (B13) | 143 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (W10) | 102 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 220 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 140 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 75 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 87 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 90 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 99 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I (N15) | 75 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 87 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 90 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 99 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 143 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 193 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Liftback (N14) | 143 коня | бензин |
| Infiniti G20 | 115 коня | бензин |
| Infiniti I30 | 193 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 190 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA Station Wagon (A32) | 190 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA Station Wagon (A32) | 193 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A33) | 140 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A33) | 209 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A33) | 200 коня | бензин |
