комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C21034ABE |
| ширина | 98,8 mm |
| височина | 34 mm |
| дебелина | 16 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5101133
|
|
BENDIX 572155B
|
|
BLUE PRINT ADN14230
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
BOSCH 0986424299
|
|
DELPHI LP806
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
FERODO FDB796
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3611033
39.49 €
-20%
31.59 €
|
|
JAPANPARTS PP133AF
|
|
JURID 572155J
|
|
LPR 05P088
18.61 €
-20%
14.88 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1014
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB982
|
|
MINTEX MDB1548
|
|
NIPPARTS J3611033
15.18 €
-20%
12.14 €
|
|
PAGID T3045
|
|
PEX 7336
|
|
QUINTON HAZELL 030212
|
|
QUINTON HAZELL BP574
|
|
REMSA 30200
|
|
REMSA 30212
|
|
ROADHOUSE 230200
|
|
ROADHOUSE 230212
|
|
ROULUNDS BRAKING 490881
|
|
TEXTAR 2173414005
|
|
TEXTAR 2173414005T4067
|
|
TEXTAR 2173401
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
NISSAN 4406058Y86
|
| Nissan SUNNY III (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III (N14) | 75 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III (N14) | 90 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Liftback (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Liftback (N14) | 75 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Liftback (N14) | 90 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 75 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Traveller (W10) | 90 коня | бензин |
| Nissan 100 NX (B13) | 90 коня | бензин |
| Nissan 100 NX (B13) | 102 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 90 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III (N14) | 102 коня | бензин |
| Nissan SUNNY III (N14) | 90 коня | бензин |
