комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C21041ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 52 mm |
| дължина | 123,1 mm |
| дебелина | 16,6 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5101138
|
|
ATE 13046071372
|
|
BLUE PRINT ADN142114
22.32 €
-20%
17.86 €
|
|
BOSCH 0986424617
|
|
DELPHI LP1701
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FERODO FDB1540
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FERODO FQT1540
|
|
FERODO FSL1540
51.08 €
-20%
40.86 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3613019
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
IPS Parts IBR1193
|
|
JAPANPARTS PP138AF
|
|
NIPPARTS J3611045
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 686781
|
|
TEXTAR 2348202
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
TRW GDB3292
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
NISSAN 44060AV725
|
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 116 коня | дизел |
