комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C22009ABE |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 47 mm |
| дължина | 106,7 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5102204
|
|
ASHIKA 5102213
|
|
BLUE PRINT ADT34238AF
|
|
DELPHI LP574
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FERODO FDB470
46.7 €
-20%
37.36 €
|
|
FERODO FSL470
40.56 €
-20%
32.45 €
|
|
FERODO TAR470
|
|
FERODO TAR478
|
|
IPS Parts IBR1293
|
|
JAPANPARTS PP204AF
|
|
JAPANPARTS PP213AF
|
|
NIPPARTS J3612004
18.65 €
-20%
14.92 €
|
|
NIPPARTS J3612009
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 481381
|
|
TEXTAR 2007601
|
|
TEXTAR 2175901
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TRW GDB3058
|
|
TOYOTA 0446617030
|
|
TOYOTA 0446617040
|
|
TOYOTA 0446617050
|
|
TOYOTA 0446617051
|
|
TOYOTA 0446617070
|
|
TOYOTA 0446617080
|
|
TOYOTA 0446617100
|
|
TOYOTA 0449217010
|
|
TOYOTA 0449217020
|
|
TOYOTA 449217010
|
|
TOYOTA 449217040
|
|
TOYOTA 449217050
|
|
TOYOTA 449217051
|
| Toyota MR 2 I (AW1_) | 116 коня | бензин |
| Toyota MR 2 I (AW1_) | 124 коня | бензин |
| Toyota MR 2 II (SW2_) | 156 коня | бензин |
| Toyota MR 2 II (SW2_) | 175 коня | бензин |
| Toyota RAV 4 I (SXA1_) | 129 коня | бензин |
| Toyota MR 2 II (SW2_) | 170 коня | бензин |
| Toyota MR 2 III (ZZW3_) | 140 коня | бензин |
