комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C25007ABE |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 46 mm |
| дължина | 107,8 mm |
| дебелина | 15,3 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE MB857610
|
|
DODGE MB928067
|
|
ASHIKA 5105510
|
|
ATE 13046059802
|
|
BLUE PRINT ADC44233AF
|
|
DELPHI LP921
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
FERODO FDB1507
42.41 €
-20%
33.93 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3615007
39.13 €
-20%
31.3 €
|
|
JAPANPARTS PP510AF
|
|
LPR 05P1016
24.48 €
-20%
19.59 €
|
|
NIPPARTS J3615007
21.89 €
-20%
17.51 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 652381
|
|
TEXTAR 2337301
|
|
TRW GDB3199
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
MITSUBISHI MB857610
|
|
MITSUBISHI MB928067
|
|
MITSUBISHI MR389582
|
| Mitsubishi GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi SIGMA Station Wagon (F0_W) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi PROUDIA/DIGNITY (S4_A, S3_A) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi PROUDIA/DIGNITY (S4_A, S3_A) | 280 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER VI (CJ-CP_) | 280 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 265 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 269 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 261 коня | бензин |
