комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C29001ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 42,5 mm |
| дължина | 109,6 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 97039269
|
|
ASHIKA 5109999
|
|
ATE 13046059272
|
|
BLUE PRINT ADZ94210
|
|
BOSCH 0986424367
|
|
BOSCH 986424367
|
|
DELPHI LP965
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO FDB1017
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FERODO FSL1017
37.81 €
-20%
30.24 €
|
|
FERODO TAR1017
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3619001
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
IPS Parts IBR1903
|
|
JAPANPARTS PP999AF
|
|
LPR 05P524
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 621481
|
|
TEXTAR 2187501
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TEXTAR 2187515805
|
|
TRW GDB1187
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
ISUZU 97039269
|
|
OPEL 1605019
|
|
OPEL 1605851
|
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 100 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 125 коня | бензин |
| Opel MONTEREY A (UBS_) | 114 коня | дизел |
| Opel MONTEREY A (UBS_) | 177 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 115 коня | дизел |
| Opel MONTEREY B | 215 коня | бензин |
| Opel MONTEREY B | 159 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 205 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 160 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 215 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 120 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UB) | 177 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UB) | 177 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост | 215 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост | 160 коня | дизел |
