комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C2B007ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| височина | 44,9 mm |
| дължина | 122,1 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046070902
|
|
BOSCH 0986494009
|
|
BRECK 216910070200
|
|
BREMBO P06023
|
|
DELPHI LP1107
24.7 €
-20%
19.76 €
|
|
FERODO FDB1075
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FQT1075
|
|
FERODO FSL1075
52.04 €
-20%
41.63 €
|
|
LPR 05P650
17.36 €
-20%
13.89 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 637181
|
|
TEXTAR 2169103
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TEXTAR 2169117305
|
|
TRW GDB1265
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ZIMMERMANN 216911701
|
|
ZIMMERMANN 216911702
|
|
BMW 34211163395
|
|
BMW 34216761281
|
| BMW 5 (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 143 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 235 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 116 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 143 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 245 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 231 коня | бензин |
