комплект спирачно феродо, дискови спирачки ASHIKA
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ASHIKA |
| Парт номер | 50-03-343 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 126 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| WVAномер | 24283 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI D09109
|
|
ASHUKI K01241
|
|
ASHUKI M05039
|
|
BLUE PRINT ADD64234
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
BLUE PRINT ADK84239
|
|
BLUE PRINT ADM54295
29.23 €
-20%
23.39 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3606026
78.85 €
-20%
63.08 €
|
|
JAPANPARTS PA343AF
|
|
JAPKO 50343
|
|
KAVO PARTS BP1519
|
|
KAVO PARTS KBP1514
|
|
MDR MFP2343
|
|
NIPPARTS N3606022
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
REMSA BPM128102
|
|
TEXTAR 2428302
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TEXTAR 2428303
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
TEXTAR 2428310
|
|
TRW GDB1893
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
TRW GDB3437
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
DAIHATSU 04465B1190
|
|
DAIHATSU 04465B1320
|
|
DAIHATSU 04465B1320000
|
|
DAIHATSU 04465B1191
|
|
MAZDA DFY13328ZA
|
|
MAZDA DFY13329ZA
|
|
SUZUKI 5581068L00000
|
|
SUZUKI 5581068L50000
|
|
SUZUKI 5581071L50000
|
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 103 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
