комплект спирачно феродо, дискови спирачки ASHIKA
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ASHIKA |
| Парт номер | 50-03-398 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 151,4 mm |
| височина | 48,7 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| WVAномер | 23267 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36886
27.07 €
-20%
21.65 €
|
|
ASHUKI 10801030
|
|
ASHUKI 10801030J
|
|
ASHUKI 10801030O
|
|
ATE 13046059232
|
|
ATE 605923
|
|
BENDIX 572388B
|
|
BLUE PRINT ADG04238
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
BLUE PRINT ADM54265
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BOSCH 0986424348
|
|
DELPHI LP1630
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
DELPHI LP912
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
FERODO FDB1081
26.73 €
-20%
21.39 €
|
|
FERODO FDB1607
44 €
-20%
35.2 €
|
|
FERODO FDB982
|
|
FTE BL1635A2
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600301
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
IPS Parts IBD1379
|
|
IPS Parts IBD1398
|
|
JAPANPARTS PA398AF
|
|
JAPKO 50398
|
|
KAVO PARTS BP4006
|
|
KAVO PARTS BP4001
|
|
KBP BP4006
|
|
KBP BP4001
|
|
LPR 05P737
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3096
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3224
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160243
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161145
|
|
MAPCO 6159
|
|
MDR MFP2398
|
|
METELLI 2201270
|
|
MINTEX MDB1754
|
|
MINTEX MDB2010
|
|
MK Kashiyama D11051
|
|
NIPPARTS J3600301
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NK 223501
|
|
OPTIMAL 12068
|
|
OPTIMAL 9963
|
|
PAGID T1133
|
|
PEX 7662
|
|
QH Benelux 2919
|
|
QH Benelux 7146
|
|
QH Benelux 7219
|
|
QUINTON HAZELL BLF898
|
|
QUINTON HAZELL BP1225
|
|
QUINTON HAZELL BP898
|
|
ROADHOUSE 250202
|
|
SPIDAN 32010
|
|
SPIDAN 32709
|
|
TEXTAR 2338401
|
|
TRISCAN 811018006
|
|
TRW GDB3096
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
TRW GDB3224
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
VALEO 597012
|
|
VALEO 597224
|
|
VALEO 597313
|
|
VALEO 598042
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
KIA 0K20A3323Z
|
|
KIA 0K2393323Z
|
|
KIA 0K2A43323Z
|
| Kia SEPHIA седан (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA седан (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 80 коня | бензин |
| Kia SEPHIA седан (FA) | 112 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 112 коня | бензин |
| Kia BESTA кутия | 65 коня | дизел |
| Kia SHUMA II (FB) | 101 коня | бензин |
| Kia SHUMA II седан (FB) | 101 коня | бензин |
| Kia SHUMA II (FB) | 114 коня | бензин |
| Kia SHUMA седан (FB) | 80 коня | бензин |
