комплект спирачно феродо, дискови спирачки ASHIKA
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ASHIKA |
| Парт номер | 50-04-490 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 135 mm |
| височина | 52,2 mm |
| дебелина | 15,6 mm |
| WVAномер | 23178 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI 10805504J
|
|
BLUE PRINT ADH24258
43.11 €
-20%
34.49 €
|
|
FERODO FDB1444
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
FERODO FDS1444
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604067
37.9 €
-20%
30.32 €
|
|
IPS Parts IBD1490
|
|
JAPANPARTS PA490AF
|
|
JAPKO 50490
|
|
KAVO PARTS BP2039
|
|
KAVO PARTS KBP2031
|
|
LPR 05P1070
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161287
|
|
MDR MFP2490
|
|
METELLI 2204350
|
|
MK Kashiyama D5119M
|
|
TEXTAR 2317801
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
TRW GDB3250
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
HONDA 45022S2AE50
|
|
HONDA 45022S5TE51
|
|
HONDA 45022SMTE50
|
| Honda S2000 (AP) | 240 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 200 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
