комплект спирачно феродо, дискови спирачки ASHIKA
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ASHIKA |
| Парт номер | 51-07-705 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 110,5 mm |
| височина | 40 mm |
| дебелина | 16 mm |
| WVAномер | 24854 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI S01155
|
|
BLUE PRINT ADS74235
23.39 €
-20%
18.71 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3617007
37.07 €
-20%
29.66 €
|
|
JAPANPARTS PP705AF
|
|
JAPKO 51705
|
|
KAVO PARTS BP8023
|
|
KAVO PARTS KBP8022
|
|
MDR MRP2705
|
|
NIPPARTS N3617006
21.49 €
-20%
17.19 €
|
|
TEXTAR 2485401
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
TRW GDB3442
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
SUBARU 26696XA010
|
|
SUBARU 26696XA000
|
| Toyota GT 86 купе (ZN6_) | 200 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
