комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2738.2 |
| ширина | 162 mm |
| височина | 67,3 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 300 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 4 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01657/1023 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24595
|
|
ATE 24608
|
|
ATE 602738
|
|
BARUM BA2329
|
|
BENDIX 573280B
|
|
BREMBO P61096
|
|
CIFAM 8227070
|
|
DELPHI LP1995
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16830
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FSL1771
61.2 €
-20%
48.96 €
|
|
FERODO FVR1771
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
HELLA 8DB355013411
|
|
HELLA PAGID 8DB355013411
|
|
ICER 141802
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
METELLI 2207070
|
|
MINTEX MDB2901
|
|
PAGID T1708
|
|
REMSA 129201
|
|
ROULUNDS BRAKING 846981
|
|
TEXTAR 2459518315
|
|
TEXTAR 2459501
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TRW GDB1718
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW GDB1719
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
CITROEN 1611839880
|
|
CITROEN 425364
|
|
CITROEN 425366
|
|
CITROEN 4254A1
|
|
CITROEN 4254A2
|
|
FIAT 77364511
|
|
FIAT 77364512
|
|
FIAT 9467548887
|
|
FIAT 9467548987
|
|
PEUGEOT 425363
|
|
PEUGEOT 425365
|
|
PEUGEOT 4254A1
|
|
PEUGEOT 4254A2
|
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 163 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 163 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 128 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 98 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 128 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 98 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 128 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 98 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 98 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 128 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 128 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 128 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 140 коня | бензин |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 136 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 140 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 120 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 120 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 120 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
