комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2739.2 |
| ширина | 113,3 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 4 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-011115/1025 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24578
|
|
ATE 602739
|
|
BARUM BA2330
|
|
BENDIX 573281B
|
|
BREMBO P61095
|
|
CIFAM 8227120
|
|
DELPHI LP2071
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FSL1772
42.87 €
-20%
34.3 €
|
|
FERODO FVR1772
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
HELLA 8DB355013421
|
|
HELLA PAGID 8DB355013421
|
|
ICER 141823
57.01 €
-0%
57.01 €
|
|
ICER 181823
|
|
METELLI 2207120
|
|
MINTEX MDB2903
|
|
PAGID T1710
|
|
REMSA 129900
|
|
TEXTAR 2457816614
|
|
TEXTAR 2457801
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TRW GDB1740
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
CITROEN 1611839580
|
|
CITROEN 425368
|
|
CITROEN 425497
|
|
FIAT 77364513
|
|
FIAT 9467549087
|
|
PEUGEOT 425367
|
|
PEUGEOT 425497
|
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 163 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 163 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 128 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 98 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 128 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 98 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 128 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 98 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 98 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 128 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 128 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 128 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 140 коня | бензин |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 136 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 140 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 120 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 120 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 120 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 136 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 120 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 136 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
