комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2793.2 |
| ширина | 95,5 mm |
| височина | 47,7 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 4 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-02A0215/0101 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 25973
|
|
ATE 25974
|
|
ATE 25975
|
|
ATE 602793
|
|
BREMBO P23156
|
|
FTE BL2803A1
|
|
ICER 182170
41.6 €
-20%
33.28 €
|
|
MINTEX MDB3423
|
|
NK 2223100
|
|
REMSA 145012
|
|
ROADHOUSE 2145012
|
|
sbs 15012223100
|
|
TEXTAR 2597301
|
|
TRW GDB2032
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
VALEO 601399
|
|
FIAT 77366595
|
|
OPEL 1605285
|
|
OPEL 95517078
|
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | дизел |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | бензин |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA E | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 207 коня | бензин |
