комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-3403.2 |
| ширина | 61,5 mm |
| височина | 56,4 mm |
| дебелина | 14,4 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| спирачна система | ATE |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01231/085 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20755
|
|
ATE 603403
|
|
VOLVO 271477
|
|
VOLVO 271758
|
|
VOLVO 271962
|
|
BENDIX 571417B
|
|
BOSCH F026000040
|
|
BREMBO P86002
|
|
DELPHI LP18
17.72 €
-20%
14.17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16230
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
FMSI-VERBAND 7736D861
|
|
FMSI-VERBAND D861
|
|
ICER 180890
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
JURID 571417J
|
|
MGA 382
|
|
MINTEX MDB2129
|
|
NECTO FD50
|
|
NK 224806
|
|
QUINTON HAZELL 025710
|
|
REMSA 025710
|
|
ROADHOUSE 225710
|
|
ROULUNDS BRAKING 473881
|
|
TEXTAR 2075515014
|
|
TEXTAR 2075506
25.19 €
-20%
20.14 €
|
|
TRW GDB1160
26.31 €
-20%
21.04 €
|
|
TRW GDB391
|
|
VALEO 598270
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
ZIMMERMANN 207551551
|
| Volvo 850 (LS) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 144 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 126 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 126 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | дизел |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | дизел |
| Volvo 850 (LS) | 210 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 210 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 144 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 226 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 250 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 226 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 250 коня | бензин |
