комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-3831.2 |
| ширина | 101,8 mm |
| височина | 50,5 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 2 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E1 90R-011115/918 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24260
|
|
ATE 603831
|
|
ATE 13047038312
|
|
BARUM BA2287
|
|
BENDIX 573218B
|
|
BOSCH 0986494076
|
|
BREMBO P24063
|
|
DELPHI LP1505
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
DELPHI LP1682
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
DELPHI LP1957
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16571
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FDB1885
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FSL1885
44.39 €
-20%
35.51 €
|
|
FMSI-VERBAND 7976D1071
|
|
FMSI-VERBAND D1071
|
|
FTE BL1968A3
|
|
HELLA 8DB355012171
|
|
HELLA PAGID 8DB355012171
|
|
ICER 181722
51.5 €
-0%
51.5 €
|
|
MINTEX MDB2691
|
|
NK 222563
|
|
PAGID T1534
|
|
PEX 7825
|
|
sbs 1501222563
|
|
TEXTAR 2426016314
|
|
TEXTAR 2426001
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
TRW GDB1665
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TRW GDB1988
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
VALEO 598740
62.08 €
-20%
49.67 €
|
|
FORD 1356392
|
|
FORD 1521329
|
|
FORD 1522073
|
|
JAGUAR C2S38068
|
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 150 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 150 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 150 коня | дизел |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 110 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 146 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 90 коня | дизел |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 110 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 110 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 146 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 146 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 90 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 90 коня | дизел |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 115 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 196 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 230 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 130 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 156 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 226 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 226 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 226 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 130 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 130 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 130 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 130 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 196 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 230 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 155 коня | дизел |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 155 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 155 коня | дизел |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 204 коня | бензин |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 204 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 204 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 155 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 155 коня | дизел |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 150 коня | дизел |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 150 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 156 коня | бензин |
| Jaguar X-TYPE (CF1) | 146 коня | дизел |
| Jaguar X-TYPE Estate (CF1_) | 146 коня | дизел |
