комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-3838.2 |
| ширина | 114,8 mm |
| височина | 55,5 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина на предупредителния контакт | 190 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01826/631 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 21436
|
|
ATE 603838
|
|
ATE 13047038382
|
|
BARUM BA2302
|
|
BENDIX 573267B
|
|
BOSCH 0986494115
|
|
BREMBO P23060
|
|
DELPHI LP2013
23.08 €
-20%
18.47 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16754
37.3 €
-20%
29.84 €
|
|
FERODO FDB1944
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FSL1944
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
HELLA 8DB355019931
|
|
HELLA PAGID 8DB355019931
|
|
PAGID T2216
|
|
TEXTAR 2143609
32.88 €
-20%
26.3 €
|
|
TRW GDB1745
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
TRW GDB2041
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FIAT 77364635
|
|
FIAT 77365816
|
|
FORD 1559698
|
|
FORD 1669578
|
|
FORD 1675620
|
|
FORD 1731172
|
|
FORD 1736940
|
|
FORD 1778385
|
|
FORD 9S512K021BA
|
|
FORD 9S512K021BB
|
|
FORD 9S512K021BC
|
|
FORD BS512K021BA
|
|
FORD ME9S5J2K021BA
|
|
FORD ME9S5J2K021BB
|
| Fiat 500 (312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 (312) | 69 коня | бензин |
| Ford KA (RU8) | 69 коня | бензин |
